שרותים

נמשיר מספקת ללקוחותיה מגוון שירותים מקצועיים, המסייעים למפעלים חדשים וותיקים בתחום המזון לתכנן ולבנות מערך ייצור יעיל ואיכותי. כל לקוח של החברה זוכה לשירותי ליווי מקצועיים ואישיים עבור ייעוץ ותכנון של מתקנים, הליכי רישוי ומסחר בשמנים.

ייעוץ ותכנון מתקנים

אנו מספקים שירותי ייעוץ ,תכנון ובנייה עבור מתקנים קטנים וגדולים כאחד. הייעוץ מתייחס לתכנון ובניית מתקנים מקיפה ומלאה, וגם לפתרון בעיות במתקנים קיימים. כל זאת, על פי דרישות החוק והתקנים ובהתאם לצרכי העסק.

ייעוץ תהליכי

אנו מתמחים בתכנון תהליכי מזון, תהליכי מיצוי, זיקוק , הפרדה וייבוש. התכנון מתבצע בשיתוף מלא עם הלקוח משלב המעבדה עד שלב התכנון למתקן תהליכי בהיקף מלא

ייעוץ וליווי מול הרשויות

נמשיר מספקת סיוע וליווי בהליכי רישוי מול גורמים רלוונטיים, וזאת בכל תחומי התמחותה. השירות כולל את התאמת המפעל לדרישות החוק, ונשען על היכרות ארוכת שנים בעלת ערך מוסף מול גופים וגורמים רלוונטיים, לרבות המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות.

מסחר בשמנים

אנו מעניקים ייעוץ וליווי בכל הקשור ליבוא והפצה של שמני בעל חיים בהתאם לדרישות החוק. זאת בהתבסס על הכרת השווקים השונים בעולם ובארץ, דרישותיהם ואופן ההתנהלות מולם. השירות מבוסס על ידע מקצועי מעמיק באיכות חומרי הגלם ממקורות שונים, ומסייע בביסוס דרכי תקשורת בכל הקשור לרכש ולוגיסטיקה.